Blog

Zasady Covid-19

Chcemy by wszyscy na ZOSI mogli czuć się bezpiecznie.
Z tego powodu przypominamy, że udział w wydarzeniu wymaga od uczestnika pełnego zaszczepienia przeciwko SARS-COV-2 lub posiadana aktualnego negatywnego wyniku testu PCR na SARS-Cov-2 (tj. negatywny wynik testu wykonanego nie wcześniej niż na 7 dni przed datą rozpoczęcia wydarzenia).
Szczegóły znajdują się na dole, w Informations -> Terms and conditions.

Julia Konefał 20.01.2022 20:03 CET
Głosowanie na planszówki

Świeżo wprowadzony moduł głosowania na gry planszowe okazał się trochę figlarny 😄. Śpieszymy do Was z informacją, że wszystko działa już jak należy. Zachęcamy do zgłaszania i głosowania na swoje ulubione gry planszowe!

Julia Konefał 19.01.2022 17:17 CET
Nieprawdopodobne!

Jesteście niesamowici. Tylko kilka dni wystarczyło Wam by wyprzedać całą główną pulę miejsc na ZOSIĘ 2022!
Ogłaszamy, że chwilowo wstrzymujemy rejestrację. Mamy zarezerwowane miejsca dla wykładowców z Instytutu Informatyki oraz tegorocznych sponsorów.
Aktualnie zbieramy wpłaty od zapisanych uczestników. Gdy zwolnią się miejsca, otworzymy drugą, uzupełniającą, turę zapisów.

Dziękujemy!

Przy okazji przypominamy o możliwości zgłaszania wykładów - opowiedzcie nam o tym co lubicie, co Was ciekawi!
Zgłosić wykład możecie w swoim profilu - zakładka Profile -> Add lecture.

Bartosz Jaśkiewicz 18.01.2022 17:35 CET
Dobry start - ważne informacje

Już ponad 110 osób zapłaciło, a 140 poprawnie zarejestrowało się na tegoroczną edycję ZOSI!
Bardzo Wam dziękujemy!

Jednocześnie informujemy, że w razie jakichkolwiek wątpliwości warto najpierw zapoznać się z zakładką Q&A, gdzie zgromadziliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie potrzeby jesteśmy do Waszej dyspozycji poprzez kontakt prywatny czy też mailowo przez ksi@cs.uni.wroc.pl.

Na stronie pojawiła się nowa funkcjonalność, z której może skorzystać każdy uczestnik z potwierdzoną zapłatą, a jest to głosowanie na gry planszowe. W poprzednich edycjach zawsze pojawiało się kilka zasmuconych głosów, że wśród możliwych do grania planszówek nie ma ich ulubionej. Od teraz każdy z Was może mieć wpływ na tą ważną część ZOSI. Zgłaszacie swoje propozycje i głosujecie. Postaramy się, by gry z największą liczbą głosów pojawiły się na konferencji - nie obiecujemy, bo dana gra może być niedostępna, ale bardzo(!) się postaramy.

Programujecie i pisaliście ostatnio w jakimś ciekawym języku? Może bierzecie udział w interesującym projekcie? Być może interesujecie się architekturą, lub jesteście specjalistami od mowy zwierząt? Kochacie narciarstwo i wiecie o nim więcej niż inni? W sumie od zawsze chcieliście komuś powiedzieć jak powstają gry wideo? Cokolwiek jest Waszą pasją - opowiedzcie nam o tym! Gorąco zachęcamy Was do zgłaszania wykładów. Każdy prelegent, otrzyma od organizatorów wartościowy upominek.

Liczba miejsc szybko się kurczy. Zapiszcie się już teraz!

Bartosz Jaśkiewicz 17.01.2022 14:37 CET
Hello, World!

O północy z 14. na 15. stycznia rozpoczynają się zapisy na ZOSIĘ 2022.
Serdecznie zachęcamy do rejestracji!

W tym roku dla uczestników zostały przygotowane dwa pakiety
-> nocleg + śniadanie (70 zł / dobę)
-> nocleg + śniadanie + obiadokolacja (90 zł / dobę)

Mamy przyjemność poinformować Was, że dla osób, które szybko zdecydują się zapisać i opłacić udział, przygotowaliśmy bonus czasowy do rezerwacji pokoi. By Wasza wpłata została poprawnie zarejestrowana i tym samym przyznany bonus, przelew musi mieć dokładnie taki tytuł jaki podała strona, po uzupełnieniu formularza.

Razem ze startem zapisów na wydarzenie uruchamiamy możliwość zgłaszania wykładów - mogą one mieć też formę warsztatów. Zaraźcie nas... swoją pasją! Na prelegentów czekają drobne upominki.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konferencji dostępnym pod adresem: https://zosia.org/terms/ (Aktywny link "Terms and conditions" u dołu strony)

Bartosz Jaśkiewicz 14.01.2022 14:50 CET